TAŞ BASKI Naturel Sızma Zeytinyağı 1lt.
TAŞ BASKI Naturel Sızma Zeytinyağı 1lt.
TAŞ BASKI Naturel Sızma Zeytinyağı 1lt.

TAŞ BASKI Naturel Sızma Zeytinyağı 1lt. (08.000177)

Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)
:

 

Çakalini Zeytinyağı

 

Zeytinliğimden Doğal Lezzet

 

Zeytin ağacı, 4000 yıl öncesine dayanan birçok efsaneye konu olmuş bir ağaçtır. Dünya üzerinde yetişen ve yetişmekte olan bütün ağaçların ilki olduğu söylenir, insanların sağlık ve güzellik kaynağı olmuştur. Ayvalık Zeytinyağı, Türkiye'deki en iyi yağ kalitesine sahip olanıdır.

 

Çakalini, 2014 yılından beri Ayvalık/Karaağaç bölgesindeki zeytinliklerimizden hakiki zeytinyağı üretmek arayışına giren ailemizin yıllar içerisinde kazandığı bilgi ve tecrübe ile sizlere ulaştırdığı ailemizin butik zeytinyağı üreticisidir. Bu süre içerisinde tat ve kalite alanlarında birçok ulusal ve uluslararası ödül kazanarak zeytinyağımızın kalitesini siz değerli tüketicilere kanıtlamış olduk.

 

Ödüllerimiz

 

ALTIN MADALYA

2020 Zeytindostu Derneği Olive Oil Quality Ulusal Kalite Ödülü

 

GÜMÜŞ MADALYA

2020 EVO-IOOC İtalya Uluslararası Kalite Ödülü

 

2023 - 2024 Sezonu Hasadı Taş Baskı Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı, zeytinyağı çeşidinin en doğal, en aromatik halidir. Ayvalık/Karaağaç bölgesinde özenle seçilmiş zeytinlerimizden gerçek Taş Baskıda sıkılarak elde edilmiştir. Sıkım aşamasında hiçbir ısıl işleme maruz kalmadığından gerçek Soğuk Sıkım niteliği taşımaktadır. Filtre edilmeden kendine özgü rengi, aromatik kokuları ile üstün kalitedeki tadıyla zeytinyağı severlere sunulmuştur. Özellikle kahvaltı ve soğuk tüketim için mükemmel bir tercih olacaktır...

 

Kendine özgü aromatik, meyvemsi ve taze bir kokusu vardır. Çimen, tere ve domates gibi aromatik kokular bulundurur. Damakta yanma hissi bırakır. 

 

Erken hasat (Ekim ayı) döneminde zeytinler toplanır ve sıkılır. Yüksek oranda "polifenol" ve "E" vitamini içerir. Hiçbir katkı maddesi veya koruyucu içermez. Tamamen doğaldır.

Zeytinler toplandıktan sonra aynı gün içerisinde sıkımhaneye götürülür.

Zeytinyağımızın çeşidine göre 0,3-0-6 asit değerlerini içerir. Filtre edilmeden zeytinyağı severlere sunulur.

Soğuk ortamlarda veya buzdolabında donar.

Koyu renkli, metal sızdırmaz kapaklı, sağlıklı cam şişelere doldurulur.

İstanbul'daki depomuzda stabil ortam sıcaklığında paslanmaz çelik tanklarda depolanır.

Filtre edilmeden tanklarda dinlendirilmiş en doğal haliyle dolum yapılmaktadır. 

 

Naturel Sızma Zeytinyağı: Hiçbir kimyasal ve ısıl işlemden geçmeyen, tat olarak kusursuz, serbest yağ asitliği her 100 gramda 0.8 gramdan az olan, naturel sızma zeytinyağıdır.

 

Afiyetle tüketiniz...

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı